Kompressiooni põlvikud

Kompressiooni põlvikud

 • Suva-travel-sokid-mustad
  0 out of 5

  SUVA Travel reisipõlvikud, must

  Survepõlvikud, mille kandmisel paraneb jalgade verevarustus. Kasutamine: Sobivad kandmiseks näiteks lennusõidul või muus olukorras, kus liikumisvõimalus piiratud. Tõmba põlvikud jalga vahetult enne reisile minekut, nii vähendad jalgade paistetuse ja väsimuse riski. Pese põlvikuid pärast igat kasutamist, et järgmisel kandmisel tagada põlvikute vajalik surve jalale.  77% mers.puuvill, 17% polüamiid, 6% elastaan (Lycra).
  9.95
 • Suva-travel-sokid-valged
  0 out of 5

  Suva Travel reisipõlvikud valge

  Survepõlvikud, mille kandmisel paraneb jalgade verevarustus. Kasutamine: Sobivad kandmiseks näiteks lennusõidul või muus olukorras, kus liikumisvõimalus piiratud. Tõmba põlvikud jalga vahetult enne reisile minekut, nii vähendad jalgade paistetuse ja väsimuse riski. Pese põlvikuid pärast igat kasutamist, et järgmisel kandmisel tagada põlvikute vajalik surve jalale. 77% mers.puuvill, 17% polüamiid, 6% Lycra Pesta sama värvi riietega
  9.95
 • UUS
  SOODUS
  kompressioon-varvaspõlvikud
  0 out of 5

  Kompressioon varvaspõlvikud

  Valmistatud 84,5% CoolMax®, 10,5% elastaanist ja 5% spandexist, need unisex stiilis varvaspõlvikud on saadaval kahes suuruses: 36-39 ja 40–43 Pese sama värvi riietega 30 ° C masinas pestav.
  19.95 15.95
 • 0 out of 5

  Suva Medical CCL2 23 – 32 mm Hg meditsiinilised põlvikud

  52% mers.puuvill, 25% polüamiid, 23% Lycra Pesta sama värvi riietega Toote pakend võib erineda, toode ise on sama.
  15.90
 • 0 out of 5

  Suva Medical CCL1 15 – 21 mm Hg meditsiinilised põlvikud

  65% mers.puuvill, 22% polüamiid, 13% Lycra Pesta sama värvi riietega Toote pakend võib erineda, toode ise on sama.
  10.95
 • Suva-travel-sokid
  0 out of 5

  Suva Travel reisipõlvikud, beeźid

  EST  Survepõlvikud, mille kandmisel paraneb jalgade verevarustus. Kasutamine: Sobivad kandmiseks näiteks lennusõidul või muus olukorras, kus liikumisvõimalus piiratud. Tõmba põlvikud jalga vahetult enne reisile minekut, nii vähendad jalgade paistetuse ja väsimuse riski. Pese põlvikuid pärast igat kasutamist, et järgmisel kandmisel tagada põlvikute vajalik surve jalale. 77% mers.puuvill, 17% polüamiid, 6% elastaan (Lycra).
  9.95